Asystent projektanta instalacji HVAC

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską z trzema lokalizacjami w Szwajcarii i jedną w Polsce (Wrocław). Projektujemy, rozwijamy i wdrażamy systemy wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji, automatyki budynków i IoT.

Niemal setka naszych pracowników opracowuje inteligentne rozwiązania z pasją, ciekawością i inżynierską dumą, pomagając inwestorom i architektom tworzyć zdrowe i przyjazne powierzchnie użytkowe przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii.

Od ponad 30 lat firma umacnia swoją pozycję na rynku specjalizując się w innowacyjnych i nietuzinkowych rozwiązaniach dla przemysłu farmaceutycznego, budynków użyteczności publicznej oraz obiektów wielkokubaturowych.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem polskiego oddziału Jobst Willers Engineering Sp. z o.o. we Wrocławiu, poszukujemy zaangażowanych i pełnych pasji osób na stanowisko asystenta projektanta instalacji HVAC.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych instalacji HVAC dla nowych i modernizowanych obiektów przemysłowych i budynków wielkokubaturowych
  • Aktywny udział w naradach branżowych
  • Tworzenie, koordynacja i weryfikacja rysunków i modeli BIM
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej

Profil kandydata / tki

Poszukujemy osoby chętnie podejmującej wyzwania, odpowiedzialnej, otwartej, lubiącej pracę zespołową, sumiennej i godnej zaufania, która z łatwością odnajdzie się w międzynarodowym środowisku pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria środowiska)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2
  • Gotowość do dalszego kszatłcenia się i podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu/realizacji instalacji HVAC
  • Znajomość programów AutoCAD, Revit, Navisworks, Trimble Nova, Solibri

Kandydatom spełniającym powyższe oczekiwania i zainteresowanym pracą w naszej firmie oferujemy bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, współpracę z doświadczonymi polskimi i szwajcarskimi projektantami, możliwość dokształcania się i rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą aplikacji "Jetzt bewerben".