Projektant instalacji elektrycznych

Miejsce pracy: Wrocław

Jesteś entuzjastą połączenia systemów energii elektrycznej i nowoczesnej technologii budowlanej? Jako wiodąca firma inżynieryjna w branży HVAC i automatyki budynków rozszerzamy zakres naszych usług i zajmujemy się obecnie także ambitnymi, nietypowymi projektami w sektorze elektrycznym. Nasza praca koncentruje się na najnowocześniejszych rozwiązaniach w dziedzinie elektromobilności, fotowoltaiki, magazynowania energii elektrycznej, centrów danych/rozwiązań chmurowych i inteligentnych budynków/IoT.

W związku z rozwojem działu elektrycznego poszukujemy do naszego zespołu innowacyjnego projektanta instalacji elektrycznych od września 2023 r. lub do uzgodnienia.

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie planów i schematów elektrycznych

  • Projektowanie koncepcyjne i obliczenia dla instalacji nisko- i wysokoprądowych, oświetlenia i fotowoltaiki

  • Przygotowanie kalkulacji kosztów i ofert przetargowych

  • Koordynowanie pracy młodszych projektantów

  • Wsparcie kierownika działu w automatyzacji wewnętrznych procesów i wprowadzaniu metodyki BIM w firmie

Profil kandydata / tki

Perspektywa przejęcia odpowiedzialności w rodzinnej firmie jest dla Ciebie atrakcyjna. Charakteryzujesz się otwartą i komunikatywną osobowością, jesteś zorientowany na klienta i posiadasz silne przywiązanie do jakości. Jesteś również pasjonatem elektrotechniki i lubisz przekazywać swoje doświadczenie młodszym kolegom.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka, itp.)
  • Wieloletnie doświadczenie w biurze inżynieryjnym

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1/B2

  • Znajomość cyfrowego zarządzania procesem budowlanym

  • Niezawodność, uczciwość i dobra prezencja

  • Gotowość do dalszego kształcenia się i podejmowania nowych wyzwań

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole

Mile widziane

  • Znajomość Autodesk Revit
  • Doświadczenie w pracy w technologii BIM

Kandydatom spełniającym powyższe oczekiwania i zainteresowanym pracą w naszej firmie oferujemy:

  • Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone doskonałymi warunkami. Obejmują one dokładne wprowadzenie (opcjonalnie również w Szwajcarii), możliwości dalszego kształcenia i awansu, a także nowoczesne środowisko pracy
  • Rozwój zawodowy w oparciu o innowacyjne projekty
  • Wdrażanie własnych rozwiązań i pomysłów
  • Udział w rozbudowie i tworzeniu działu elektrycznego naszej firmy
  • Kultura organizacyjna budowana w oparciu o bezpieczeństwo psychiczne (Psychological Safety)
  • Współpraca z doświadczonymi polskimi i szwajcarskimi projektantami
  • Praca w biurze zlokalizowanym w samym centrum Wrocławia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego za pomocą aplikacji "Jetzt bewerben".